Merhaba Ziyaretçi! Sitemize Hoşgeldiniz.

Ko-pvp.com içeriklerinden tamamiyle faydalanabilmek için lütfen giriş yapın ya da üye olun.

veya Kayıt ol

Bölüm Kuralları Lütfen Okuyunuz!

MeLanor

ADMIN
Yönetici
Merhaba ko-pvp değerli üye ve ziyaretçileri.

Ko-Pvp forum sayfamız da ilgili konu altında yardım sayfasından destek talepleriniz için konu içeriği ve yardım talebinizi detaylıca yazmanız gerekmektedir.Konu kirliliğini önlemek üyelerin ve mod,admin yetkililerinin gereksiz zaman kaybının önüne geçmesini önleme amaçlı konu içeriği yetersiz ve yardım talebine uyumsuz olması konunuzun silinmesine neden olmaktadır.Lütfen forum sayfamızın yapısal değerlerini ve kalite anlayışını göz önünde bulundurarak detaylı ve temiz konu açmaya özen gösterin.Yardım konularında kişi ve kurumları hedef alıcak hakaret,suçlama,argo kelime,küçük düşürücü cümleler gibi ahlaki değerlere ters düşen davranışlar uzaklaştırma cezalarını beraberinde getirmektedir.

Örnek Yardım Konusu;

Konu Linki yada içeriği
Yardım Alınıcak kısım ve destek alanı
Yardım Talebi
Hataya neden olduğunu düşündüğü değişiklikler hakkında detaylı açıklama
İlgili Kişi yardım talebi için;Üye ile özel iletişim yollarına geçilmiş üye geri dönüş yapmamış ise ''Nick'' #Yardım Tagı yazılıcaktır.Moderatör ve adminler yardım talebi için üye giriş yaptığında konuna oto linkine yönlendiricektir.

Konu talebi olan her kullanıcı forum kurallarını kabul etmiş olur.