Merhaba Ziyaretçi! Sitemize Hoşgeldiniz.

Ko-pvp.com içeriklerinden tamamiyle faydalanabilmek için lütfen giriş yapın ya da üye olun.

veya Kayıt ol

FARM [ ⭐ KO2HOMEKOWORLD.NET ⭐ ] ▌New World " HADES " ▌ 1/83 Farm Server v2490 ▌BETA PK 16 OCAK CUMARTESİ 20:00 ▌ OFFICAL 22 OCAK CUMA 20:00

lodos2023

New Developer
Katılım
22 Ara 2020
Mesajlar
8
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Yaş
28


KO2HOMEKOWORLD v2490 | HADES | Orta FARM & Kolay EXP HOMEKO SERVERRESMİ AÇILIŞ: 22. 01. 2021 CUMA Saat: 20.00

BETA AÇILIŞ: 16. 01. 2021 CUMARTESİ Saat: 20.00Shopping Coin Nedir?Oyun içerisinde hem farm hem pk atarak 'Shopping Coins' kazanacaksınız.Shopping Coins Nasıl Kasarım?Ronark Land Haritasında Karşı Irkı Her Kestiğinizde Ekstra Olarak 64 Shopping Coins Alırsınız.Party olursanız da gelir fakat bölünür.Biriken Shopping Coins'lerimle Neler Alabilirim?Aşağıda Görseldeki Gibi Shopping Coins Bölümüne Özel Belirli Pus İtemleri Konulmuştur.Biriktirdiğiniz bu Shopping Coinsler ile dilediğinizi alarak ister satabilirsiniz isterseniz de kullanabilirsiniz.Detaylı bilgi için forum ve ya discord üzerinden bilgi alabilirsiniz.

[VIP] NP ver KC Al Sistemi Nedir?Kasmış olduğunuz NP(National Point)leriniz karşılığında maradonda bulunan [VIP] NP ver KC al npcsinden np verip kc alabilirsiniz.[VIP] NP ver KC al


Gemlerinizi toplu kırdırabilir,Dilerseniz ister inventory ister bankanıza kırdırabilirsiniz.Unique itemler harici kalan itemleri de direk inventoryinize gelmeden satıp parasını direk alabilirsiniz.Artık pazarda itemlerinizi ister Knight Cash(KC) ister Coins ile satabilirsiniz.Artık Oyun içi istediğiniz monster'a tıkladığınızda yanındaki kutucuğabastığınızda hangi oranla hangi itemin attığını görebilirsiniz.Artık PC'nizi 7/24 açık bırakmanıza gerek kalmadı. OFFLINE sistemlerimizi geliştirdik.Artık Merchant,Maden ve Balık'a da ekledik.Pus üzerinden satın aldığınızdaitemi taktığınızda otomatik olarak karekteriniz offline konuma geçer ve sizderahatlıkla oyundan çıkabilirsiniz. Oyunda değilken bile oyundaymış gibi kalmaya devam eder.

Robin Loot&Automatic Mining Sistemini yeniledik.Artık İki özellik bir aradaHem Kutu Toplama Hemde Otomatik İnn Hostess'e Golden Mattock Drobu atar.
Robin Loot&Automatic Fishing Sistemini yeniledik.Artık İki özellik bir aradaHem Kutu Toplama Hemde Otomatik İnn Hostess'e Golden Rod's(Balık) Drobu atar.
Özel 8vs8-16vs16 PK Alanları
Daha fazla detaylı bilgi için
[COLOR=rgb(184, 49, 4[/URL]
http://www.ko2homekoworld.net
 
Üst