Merhaba Ziyaretçi! Sitemize Hoşgeldiniz.

Ko-pvp.com içeriklerinden tamamiyle faydalanabilmek için lütfen giriş yapın ya da üye olun.

veya Kayıt ol

YENİ FORUM SİSTEMİ AKTİF EDİLDİ YENİ ÜYELİK SİSTEMİ

MeLanor

ADMIN
Yönetici
Daha önce forumu bi arkadaşa toparlatması için vermişdim o arkadaşta tabi forum dosyalarını araklamış direkt :))
Burada tabi önemli olan ko-pvp yani tema db içeriği bi ifade etmiyor.Zaten diğer forumların hepsi benim forumun copy pastesidir kendilerine özgün hiçbir paylaşım içerik mevcut değil (kodevelopers hariç)

Tabi bende madem forum kaç yıldır aktif dedim ve orjinal lisanslı eklentiler forum yapısı premium tema gibi şeyleri işin uzmanı olan bir firmadan satın aldım.

Forumda bazı sistemsel değişiklikler yapıldı nelerdir bunlar bahsedeyim.

Üyelik sistemine onay sistemi eklentisi ve yazılımı entegre edildi.SMS onayı olmayan üyelikler forum içeriklerinden faydalanamıyacak.SMS onayı profilinizde telefon doğrulama linkinden aktif edilecek gelen onay kodunu girerek forum içeriklerinden tekrar faydalanabilirsiniz.
Onay kodları sadece Whatsapp üzerinden gelecek bu şekilde sanal numara gibi yöntemlerin önüne geçilecek.Yurt dışı whatsapp onayı alan numaralara sistem belirli bir süre sonra tekrar onay kodu isteyecek onay kodu girilmediği taktirde hesaplar bloke edilecek.

Yeni forum yapısı hakkında görüşlerinizi bu post altına yorum atarak belirtebilirsiniz.

cngzclk

AKTIVE USER
güzel sistem bakalım neolcak

serseri78

AKTIVE USER
telefon onay mesajı gelmiyor 2 kez istedim gelmedi

AgentWalter

New Developer
Merhaba
Telefon onay sistemi çalışmıyor