Merhaba Ziyaretçi! Sitemize Hoşgeldiniz.

Ko-pvp.com içeriklerinden tamamiyle faydalanabilmek için lütfen giriş yapın ya da üye olun.

veya Kayıt ol

ACS ⭐ CyberACS ⭐ Knight PVP ⭐ 2450 v /Files Satişi / Benzersiz Özellikler

koreaman

New Developer
한국어 버전 있으면 구매 하고 싶어요 (KOREA)

Kara3759

New Developer
Hocam özelden konuşma şansımız var mı acaba. Yakın bir zamanda güzel bir sunucu açmak ve eğer user ilgisi olursa uzun süreler acik tutmak istiyorum fakat ilk deneyimim olacağı için haliyle tecrübem yok kurulum reklam ve açılış zamanı aşamalarında olsun açıldıktan sonraki süreçte duruma gore yaşanabilecek sıkıntılarda olsun yardımcı oluyor musunuz ve fiyatlarınız nedir? Exp ve ıtem konusunda usko tarzı zor bir pvp olsun istiyorum. Uskonun tadını versin

Tenger

Moderatör
Yönetici
Hocam özelden konuşma şansımız var mı acaba. Yakın bir zamanda güzel bir sunucu açmak ve eğer user ilgisi olursa uzun süreler acik tutmak istiyorum fakat ilk deneyimim olacağı için haliyle tecrübem yok kurulum reklam ve açılış zamanı aşamalarında olsun açıldıktan sonraki süreçte duruma gore yaşanabilecek sıkıntılarda olsun yardımcı oluyor musunuz ve fiyatlarınız nedir? Exp ve ıtem konusunda usko tarzı zor bir pvp olsun istiyorum. Uskonun tadını versin
Tabi hocam discord kanalımıza gelip özelden mesaj atın lütfen.
İletişim; DISCORD

Tenger

Moderatör
Yönetici
Günceldir.!

Tenger

Moderatör
Yönetici
++++++++++++++++++++++

hellrido

New Developer
discord linki geçersiz davet diyor