Merhaba Ziyaretçi! Sitemize Hoşgeldiniz.

Ko-pvp.com içeriklerinden tamamiyle faydalanabilmek için lütfen giriş yapın ya da üye olun.

veya Kayıt ol
CyberACS Koreko

DUYURU FORUM KREDİSİ NEDİR NASIL KASILIR ?

MeLanor

ADMIN
Yönetici
Forum kredi sistemimiz nedir ve nasıl kasılır ?

Forumda postbit altında puan kısmınızda kredi rakamınızı görebilirsiniz.Forum kredisi kasabilmeniz için onaylı post açmanız yardım konularında ve paylaşımlarda aktif olmanız bunun dışında açtığınız konularda her beğenide kredi puanınızı katlayabilirsiniz.
Belirli konularda #tag ile yorum yazma sayesinde yüksek miktarda forum kredileri kasabilirsiniz.Forumu takip ederek yeni açılan (server tanıtım ve genel yardımlaşma hariç) konuların içeriklerine göz atmayı unutmayın.

Neden böyle bir sisteme gittiğimizi sorarsanız bunun altında birçok sebeb var.Bizim forumun kopy pastesi forumların çoğalması,buradan konuları alarak full fix diye satmaları,belirli kişilerin bize iftira ve mesnetsiz konularla karalama yapmaya çalışması fakat forumlarındaki konuların %99 benim forumumdan çalması gibi absürüt ve saçma sebebler.

Kaliteli dosya kaliteli insana yeni sloganımız.Bu her konuda kredi sistemi olucak anlamına gelmiyor sadece belirli dosyalarda unutmayın src sini paylaşdığımız dosyaların sadece fileslarına 30-40k gibi rakamlar istediklerinin umarım farkındasınızdır ?

bugraozcan

AKTIVE USER
Çok yerinde bir karar olmuş..Emek hırsızlarına birebir..

ggh07

AKTIVE USER
Aynen mantıklı hareket olmuş en azından hazırcılardan forumculardan korumuş olursun

cngzclk

AKTIVE USER
Güzel sistem bakalım neolcak:D

xreal10x

Aktif Üye
Aynen mantıklı hareket olmuş en azından hazırcılardan forumculardan korumuş olursun

ggh07

AKTIVE USER
Benim forum profilime bakarsan ben her yazdığım mesajda düzgün Türkçe konuşmaya çalışırım, bilgisayar öğretmeniyim kiminle karıştırdın bilmiyorum ama virgülüne kadar forumda imla kurallarına benim kadar uyan var mı zannetmiyorum

ggh07

AKTIVE USER
Pardon adam benim yazısı kopyala yapıştır yapmış kiminkini alıntıladığına bakmadım reis benim mesajımın aynısı olunca kullanıcı adına bakmamıştım çok pardon :D :D

cngzclk

AKTIVE USER
Benim forum profilime bakarsan ben her yazdığım mesajda düzgün Türkçe konuşmaya çalışırım, bilgisayar öğretmeniyim kiminle karıştırdın bilmiyorum ama virgülüne kadar forumda imla kurallarına benim kadar uyan var mı zannetmiyorum

xreal10x senın cumlenı kopyala yapırtır yapmıs onu kasdetti melanor yukarıyo dogru yorumları oku anlarsın senlık bısey yok:D

ggh07

AKTIVE USER
xreal10x senın cumlenı kopyala yapırtır yapmıs onu kasdetti melanor yukarıyo dogru yorumları oku anlarsın senlık bısey yok:D
Okudum onun yazısını sonrasında pardon dedim zaten :D Bu arada kopyala yapıştır yapar arkadaş da zahmet etmiş :D :D

dely33

New Developer
mantıklı olması gereken bu

RC15

New Developer
Yararlı bilgi için teşekkürler

xreal10x

Aktif Üye
Merhaba, iyi günler, beni neden işe koyduklarını bilmiyorum, sadece yorumluyorum teşekkür ederim ya da çok teşekkür ederim ve bazen bazı kullanıcılara yardım ediyorum ve kopyalayıp yapıştırmıyorum