Merhaba Ziyaretçi! Sitemize Hoşgeldiniz.

Ko-pvp.com içeriklerinden tamamiyle faydalanabilmek için lütfen giriş yapın ya da üye olun.

veya Kayıt ol
CyberACS Koreko

DUYURU FORUM KREDİSİ NEDİR NASIL KASILIR ?

pvp_developer

New Developer
Forum kredi sistemimiz nedir ve nasıl kasılır ? Forumda postbit altında puan kısmınızda kredi rakamınızı görebilirsiniz.Forum kredisi kasabilmeniz için onaylı post açmanız yardım konularında ve paylaşımlarda aktif olmanız bunun dışında açtığınız konularda her beğenide kredi puanınızı katlayabilirsiniz. Belirli konularda #tag ile yorum yazma sayesinde yüksek miktarda forum kredileri kasabilirsiniz.Forumu takip ederek yeni açılan (server tanıtım ve genel yardımlaşma hariç) konuların içeriklerine göz atmayı unutmayın. Neden böyle bir sisteme gittiğimizi sorarsanız bunun altında birçok sebeb var.Bizim forumun kopy pastesi forumların çoğalması,buradan konuları alarak full fix diye satmaları,belirli kişilerin bize iftira ve mesnetsiz konularla karalama yapmaya çalışması fakat forumlarındaki konuların %99 benim forumumdan çalması gibi absürüt ve saçma sebebler. Kaliteli dosya kaliteli insana yeni sloganımız.Bu her konuda kredi sistemi olucak anlamına gelmiyor sadece belirli dosyalarda unutmayın src sini paylaşdığımız dosyaların sadece fileslarına 30-40k gibi rakamlar istediklerinin umarım farkındasınızdır ?
Sizler açısından iyi bizler açısından kötü durum olmuş açıkcası bir yöndende hak veriyorum

pvp_developer

New Developer
Forum kredisi nasıl olacak tam çözemedik ya bir konu da birşey lazım yetkili birisi yok mu aceba forum artık kullanılmıyor mu