Merhaba Ziyaretçi! Sitemize Hoşgeldiniz.

Ko-pvp.com içeriklerinden tamamiyle faydalanabilmek için lütfen giriş yapın ya da üye olun.

veya Kayıt ol
CyberACS Koreko

KIRAGUARD NAMI DEGER ANYDESK ARAKLAMACI HAKKINDA OKUYUN!

MeLanor

ADMIN
Yönetici
Bu arkadaşı herkez tanır emre diye kendisi gay dir zaten face hesabına girdiğinizde PASİF GAY diye kendini açıkça belirtmiştir.Bizi ilgilendirmez kendi cinsel tercihi,asıl gelelim gerçek konuya bu adam kimdir neyin nesidir.Bu adam Latinko dosyalarına yardım etme bahanesi ile araklayıp oradan buradan para ile satan adamın tekidir.
Bunu geçtim kendisi poyrazın src leri ni araklamış şimdi files olarak satmaktadır.Kendisi ileri derecede palavracı ve dolandırıcıdır.

Sakın bu adama dosya vericem düzelticek diye dosyalarınızı ve paranızı kaptırmayın.Buraya dolandırılan arkadaşlar ve latinkoyu sattığı arkadaşların yazışmalarını dökümanlarınıda ekliyeceğim.Bunun dışında whatsapp grup konuşmalarını konuya ekliyorum araklamacı lamerin
Kendisi bi sikim bilmeyen topun tekidir.

ferdi321

New Developer
karsıdaki serdar isimli kişi ise pvp-gaming.net sahibi datatr nickli serdardır ikiside topun tekidir

MosquePer

New Developer
melanor abi bu geyi soyup götünün ifşasını atsana buraya :DDDDD

serseri78

AKTIVE USER
haklısınız bende tanıyorum kendilerini bana bile bazı yanlışları oldu

denisikadam

New Developer
bu çocuk engelli diye üzülüyodum artık gram üzülmüyorum

samma1336

Aktif Üye
Bu arkadaşı herkez tanır emre diye kendisi gay dir zaten face hesabına girdiğinizde PASİF GAY diye kendini açıkça belirtmiştir.Bizi ilgilendirmez kendi cinsel tercihi,asıl gelelim gerçek konuya bu adam kimdir neyin nesidir.Bu adam Latinko dosyalarına yardım etme bahanesi ile araklayıp oradan buradan para ile satan adamın tekidir.
Bunu geçtim kendisi poyrazın src leri ni araklamış şimdi files olarak satmaktadır.Kendisi ileri derecede palavracı ve dolandırıcıdır.

Sakın bu adama dosya vericem düzelticek diye dosyalarınızı ve paranızı kaptırmayın.Buraya dolandırılan arkadaşlar ve latinkoyu sattığı arkadaşların yazışmalarını dökümanlarınıda ekliyeceğim.Bunun dışında whatsapp grup konuşmalarını konuya ekliyorum araklamacı lamerin
Kendisi bi sikim bilmeyen topun tekidir.

Kendisini uzun yıllardır tanırım bu pvp dosyaları piyasaya düştüğünden beri DüşlerinSokağı, YNG, Obede gibi bir çok kişiye yağ çekerek paket alma çabasında olan hatta bundan 5-6 veya daha fazla bilmiyorum ilk AKUMA srcleri paylaştığı zamanlardan biraz sonra Twostars'ın 1453 srclerinden 1886 srclerine geçirdiğim CSW vb gibi özellikleri ona verdiğim sonra kendim yaptım imasında millete palavra atan hiç bir boktan anlamayan SoftStone'yi kendisine uyarlayıp DexGuard diye millete kakalayan dolandırıcının tekidir. Terry dediği kişi ve Serdar'da zaten alt sınıf elemanlar olarak bu piyasada ki bilindik kişilerle aynı görevleri üstlenip emeklerine çökmektedirler bu gibi kişilerin bu işten kazandığı paranın sorumlularıda yıllardır paylaşım platformu gibi gözüküp hiç bir şey paylaşmayan hatta piyasaya çıkan dosyaları orasından burasından bozup paylaşan insanlar yüzündendir. Malesef private serverlerin bitmeye yüz tuttuğu şu günlerde bile hala 3-5 kişinin elinde git gel yapan srcler hala paylaşılmamakta şunu belirtmek isterim ben bu piyasaya ilk girdiğimde de durum 3-5 dolandırıcının elindeydi şimdide diğer bu işle uğraşanlar zaten absürt fiyatlarda files kiraladıkları için millet bunlara para kaptırmak durumunda. AKUMA 2015 yılında 30 bin küsür kiralama ücreti + %50 pus geliri karşılığında kiraladığı senin hiç görmediğin filesler sayesinde bu duruma getirdi hakkıdır geliştirmeyi yapan kişidir ama ondan sonra da bu işten para kazanmak isteyen 2-3 güruh milleti dolandırma yöntemine başvurdu. Bu vesileyle diyeceğim şu ki arkadaşlar private server açacaklara tavsiyem bulaşmayın hele böyle kişilere hiç bulaşmayın evet fiyat yüksek olabilir ama paranız yoksa bu işe girmeyin yoksa olan paranızda çöp olur.