Merhaba Ziyaretçi! Sitemize Hoşgeldiniz.

Ko-pvp.com içeriklerinden tamamiyle faydalanabilmek için lütfen giriş yapın ya da üye olun.

veya Kayıt ol
CyberACS Koreko

DUYURU MODERATÖR ALIMLARI BAŞLAMIŞTIR

4Zeus

ADMIN
Yönetici
Merhaba değerli forum üyeleri.

Bildiğiniz gibi melanor hocam dan efsane forum ko-pvp devr almış bulunmaktayız.Tabi bu süreç aşamalı olarak gerçekleşecek yeni yönetim ekibimizi oluşturuyoruz ve bu ekibimiz ayrıcalıklardan faydalanabilecek.

Yönetici Ekibi İhtiyaçları

Süper Moderatör Alımı

Moderatör grubundan sorumlu olucak,forum içerik ve sayfaları düzenleme yetkisine sahip olucak.
20+ Yaş gurubu olması ko geliştirme tecrübesine hakim foruma katkıda bulunabilecek ve aktif olarak paylaşım ve yardım konuları ile ilgilenicek.
Bonus olarak 50.000 Kredi hibe edilecektir ister kullanabilir ister forumda belirlediği üyelere hediye edebelir.
Görüşmeler discord üzerinden sesli ve görüntülü yapılacaktır.

Moderatör Alımı

20+ Yaş gurubu olması ko geliştirme tecrübesine hakim foruma katkıda bulunabilecek ve aktif olarak paylaşım ve yardım konuları ile ilgilenicek.
Bonus olarak 20.000 Kredi hibe edilecektir ister kullanabilir ister forumda belirlediği üyelere hediye edebelir.

İçerik Yöneticisi

VIP Oyun sitelerinde tam erişim üyelik verilecek forumda diğer oyunlar kısmında paylaşım ve içerik yönetimi yapıcak.
Bonus olarak 20.000 Kredi hibe edilecektir ister kullanabilir ister forumda belirlediği üyelere hediye edebelir.

Forum Havuzu Gelir Paylaşımı

Forumda kredi gelirleri reklam gelirleri ve yeni kodlamaya geçirdiğimiz seo optimasyonları ile google adversite eklentileri ile sadece google reklamları üzerinden aylık ortalama 1500-2000tl gibi bir gelir beklenmektedir.(Seo uzmanlarının site rankına göre söylediği tahmini rakam ileride aşama olarak artıcağı belirtilmiştir) Gelirlerin toplamda %60 yönetici ekibine eşit olarak paylaştırılıcaktır. Ve gelir dökümanları aylık olarak yöneticilerin takib edebileceği şekilde ayarlanıcaktır.

Başuvurucak arkadaşlar discord üzerinden iletişime geçebilir discord onurdurmaz1907#

Son düzenleme:

Gnusmas

AKTIVE USER
Teşekkürler mesajınız incelenip dönüş yapılacaktır.Bu arada konu güncellenerek altta havuz gelir paylaşımı hakkında bilgi eklenmiştir okumayı unutmayın. İyi forumlar
Geri dönüşünüz için teşekkür ederim. Acaba discord bilginizi güncelleyebilir misiniz. # sonrası bulunmuyor.