Merhaba Ziyaretçi! Sitemize Hoşgeldiniz.

Ko-pvp.com içeriklerinden tamamiyle faydalanabilmek için lütfen giriş yapın ya da üye olun.

veya Kayıt ol

ÇÖZÜM BEKLİYOR Power up store undefined?

simsekcafe

New Developer
Cash gitmiyor item üzerime gelmiyor bir yerde bir sorun var ama çözemedim gitti... Php pus
Konu hakkında bilgi sahibi daha önce konu ile karşılaşmış ve sonuca ulaşmış kimse bu konu hakkında bana yardımcı olabilir mi?

Son düzenleme:

simsekcafe

New Developer
İtem tanımlı olmadığı için itemi çekmiyor nereye tanımlanmalı bilen yardım edebilir mi?

Son düzenleme:

simsekcafe

New Developer
güncel

Son düzenleme:

simsekcafe

New Developer
güncel

Son düzenleme:

ggh07

AKTIVE USER
XML değerleri boş dönüyor ilgili php dosyasını açıp değerlerin dönüp dönmediğini kontrol etmen lazım sadece SS atmışsın pus php ya da asp tabanlı mı diye bile belirtmemişsin yardım konun çok genel biraz belirt sorunu.

simsekcafe

New Developer
ilk sekmede item tanımlı ikinci sekmeye geçince item tanımsız

Son düzenleme:

simsekcafe

New Developer
XML değerleri boş dönüyor ilgili php dosyasını açıp değerlerin dönüp dönmediğini kontrol etmen lazım sadece SS atmışsın pus php ya da asp tabanlı mı diye bile belirtmemişsin yardım konun çok genel biraz belirt sorunu.

hangi dosyayı incelemem gerekli ?

Azak

Super Moderator
Yönetici
Web sitesi
www.ewosis.com
css kontrol et eğer cash gidiyor item üzerine gelmiyorsa sorun %90 proclardan dır ama sende ikiside olmuyor dosylarda hata araman gerek xml veya css lere bakabilrisn bir yerde bir sıkıntı vardır.

simsekcafe

New Developer
css kontrol et eğer cash gidiyor item üzerine gelmiyorsa sorun %90 proclardan dır ama sende ikiside olmuyor dosylarda hata araman gerek xml veya css lere bakabilrisn bir yerde bir sıkıntı vardır.
ikiside olmuyor cash gitmiyor item gelmiyor bi yerde bi sıkıntı olduğu kesin ama bulamadım ilk defa kuruyorum sorun dosya kaynaklı da olabilir db kaynaklı da olabilir çözemedim